Om oss

Kontoret

Vi verkar som konsulter inom byggbranschen.
-Projektering av byggritningar och konstruktionsberäkningar.
-Projekteringsledning
-Projekt- och byggledning
Vi är även certifierade kontrollansvariga, behörighet N och K samt certifierad brandprojektör.

 

Info

Cad & Konstruktion
Glimmervägen 3
591 53 Motala
Org nr: 556612-6677
el: 0141-227690
info@cadkonstruktion.se
  • Grundades: 2001
  • Anställda: 19
  • Moderbolag: Örebro Byggstatik AB

Möt Vårt Fantastiska Team

Mattias Carlsson

Mattias Carlsson

VD, Konstruktion, Projektör

Telefon: 0141-227691
Mobil: 0736-223865
Mattias@cadkonstruktion.se

Maria Hjertz

Maria Hjertz

Konstruktion, Projektör, Inköp, Tillgänglighet

Telefon: 0141-227692
Mobil: 0709-478810
Maria@cadkonstruktion.se

Fredrik Hansen

Fredrik Hansen

Certifierad brandprojektör, Konstruktion, Projektör

Telefon: 0141-227695
Mobil: 0707-223864
Fredrik@cadkonstruktion.se

Bengt Öreteg

Bengt Öreteg

Projektledare, Certifierad kontrollansvarig K

Telefon: 0141-227693
Mobil: 0707-223865
Bengt@cadkonstruktion.se

Malin Heurlén

Malin Heurlén

Konstruktion, Projektör, Projektledare

Telefon: 0141-227694
Mobil: 0704-910673
Malin@cadkonstruktion.se

Björn Arman

Björn Arman

Handläggande Konstruktör, Projektör

Telefon: 0141-227697
Mobil: 0707-226821
Bjorn@cadkonstruktion.se

Anders Hultgren

Anders Hultgren

Projektledare, Certifierad kontrollansvarig K

Telefon: 0141-227632
Mobil: 070-2904245
anders@cadkonstruktion.se

Örvar Kristinsson

Örvar Kristinsson

Projektledare

Telefon: 0141-227633
Mobil: 0730-977873
orvar@cadkonstruktion.se

Christer Sjöö

Christer Sjöö

Projektledare, Certifierad Kontrollansvarig-N

Telefon: 0141-227699
Mobil: 0707-228459
Christer@cadkonstruktion.se

Amanda Krantz

Amanda Krantz

Konstruktion, Projektör

Telefon: 0141-227696
Mobil: 0703-271886
amanda@cadkonstruktion.se

Johan Berkán

Johan Berkán

Handläggande konstruktör, Projektör

Telefon: 0141-227639
Mobil: 0736-386950
johan@cadkonstruktion.se

Jan Gerhardsson

Jan Gerhardsson

Projektledare, Certifierad Kontrollansvarig-N

Telefon: 0141-227638
Mobil: 0702-443100
jan@cadkonstruktion.se

Per Karlborg

Per Karlborg

Projektledare, Certifierad Kontrollansvarig N

Telefon: 0141-227637
Mobil: 0730-210991
per@cadkonstruktion.se

Agne Pahlm

Agne Pahlm

Konstruktion, Projektör

Telefon: 0141-227634
Mobil: 0709-460657
agne@cadkonstruktion.se

Daniel Ehsan

Daniel Ehsan

Handläggande konstruktör, Projektör

Telefon: 0141-227635
Mobil: 0702-504755
daniel@cadkonstruktion.se

Marcus Gustafsson

Marcus Gustafsson

Konstruktion, Projektör

Telefon: 0141-227698
Mobil: 0734-116606
Marcus.g@cadkonstruktion.se

Daniel Bergh

Daniel Bergh

Konstruktion, Projektör

Telefon: 0141-227630
Mobil: 0733-118832
Daniel.b@cadkonstruktion.se

Morten Henrichsen

Morten Henrichsen

Projektledare, Certifierad Kontrollansvarig-N

Telefon: 0141-227636
Mobil: 0730-250027
Morten@cadkonstruktion.se