Om oss

Kontoret

Vi verkar som konsulter inom byggbranschen.
-Projektering av byggritningar och konstruktionsberäkningar.
-Projekteringsledning
-Projekt- och byggledning
Vi är även certifierade kontrollansvariga, behörighet N och K samt certifierad brandprojektör.

 

Info

Cad & Konstruktion
Glimmervägen 3
591 53 Motala
Org nr: 556612-6677
Tel: 0141-227690
info@cadkonstruktion.se
  • Grundades: 2001
  • Anställda: 20
  • Moderbolag: Örebro Byggstatik AB

Möt Vårt Fantastiska Team

Mattias Carlsson

Mattias Carlsson

Konstruktion, Projektör

Telefon: 0141-227691
Mobil: 0736-223865
mattias@cadkonstruktion.se

Maria Hjertz

Maria Hjertz

Konstruktion, Projektör, Certifierad inredare, Tillgänglighet

Telefon: 0141-227692
Mobil: 0709-478810
maria@cadkonstruktion.se

Fredrik Hjertz

Fredrik Hjertz

Certifierad brandprojektör, Konstruktion, Projektör

Telefon: 0141-227695
Mobil: 0707-223864
fredrik@cadkonstruktion.se

Bengt Öreteg

Bengt Öreteg

Besiktningsman, Byggledare, Certifierad kontrollansvarig K

Telefon: 0141-227693
Mobil: 0707-223865
bengt@cadkonstruktion.se

Malin Heurlén

Malin Heurlén

Projektledare

Telefon: 0141-227694
Mobil: 0704-910673
malin@cadkonstruktion.se

Anders Hultgren

Anders Hultgren

Projektledare, Certifierad kontrollansvarig K

Telefon: 0141-227632
Mobil: 070-2904245
anders@cadkonstruktion.se

Örvar Kristinsson

Örvar Kristinsson

Projektledare

Telefon: 0141-227633
Mobil: 0730-977873
orvar@cadkonstruktion.se

Christer Sjöö

Christer Sjöö

Projektledare, Certifierad Kontrollansvarig-N

Telefon: 0141-227699
Mobil: 0707-228459
christer@cadkonstruktion.se

Jan Gerhardsson

Jan Gerhardsson

Projektledare, Certifierad Kontrollansvarig-N

Telefon: 0141-227638
Mobil: 0702-443100
jan@cadkonstruktion.se

Agne Pahlm

Agne Pahlm

Konstruktion, Projektör

Telefon: 0141-227634
Mobil: 0709-460657
agne@cadkonstruktion.se

Per Karlborg

Per Karlborg

Projektledare, Certifierad Kontrollansvarig N

Telefon: 0141-227637
Mobil: 0730-210991
per@cadkonstruktion.se

Daniel Ehsan

Daniel Ehsan

Konstruktör, Projektör

Telefon: 0141-227635
Mobil: 0702-504755
daniel@cadkonstruktion.se

Daniel Bergh

Daniel Bergh

Konstruktion, Projektör

Telefon: 0141-227630
Mobil: 0733-118832
daniel.b@cadkonstruktion.se

Morten Henrichsen

Morten Henrichsen

Projektledare, Certifierad Kontrollansvarig-N

Telefon: 0141-227636
Mobil: 0730-250027
morten@cadkonstruktion.se

Jenny Åkerlund

Jenny Åkerlund

Mammaledig

Telefon: 0141-227631
Mobil: 0730-734725
jenny@cadkonstruktion.se

Johan Börs

Johan Börs

Konstruktion, Projektör

Telefon: 0141-227696
Mobil: 0703-564823
johan.b@cadkonstruktion.se

Martin Shaba

Martin Shaba

Konstruktör, Projektör

Telefon: 0141-227639
Mobil: 0702-74 42 82
martin@cadkonstruktion.se

Jonas Barkö

Konstruktör, Projektör

Mobil: 0730-51 97 14
jonas@cadkonstruktion.se

Rudan Naif

Konstruktör, Projektör

Telefon: 0141-227697
Mobil: 0702-830358
rudan@cadkonstruktion.se

Sanel Sehic

Konstruktion, Projektör

Telefon: 0141-227698
Mobil: 0702-783756
sanel@cadkonstruktion.se